Startuoliui „Inbalance“ – 1,5 mln. Eur investicija plėtrai Europoje

2021

Išmanias elektromobilių įkrovimo stoteles kuriantis ir valdantis startuolis „Inbalance“ (UAB „In Balance Grid“) antruoju investiciniu etapu pritraukė 1,5 mln. Eur investiciją.

Be esamų investuotojų – fondų „Contrarian Ventures“ ir „Coinvest Capital“, „Vinted“ bendraįkūrėjo Manto Mikucko ir verslo angelo Ernesto Petkevičiaus, prisijungia du nauji privatūs investuotojai – Tomas Dirvonskas ir Paulius Šarka.

„Pritrauktos investicijos bus nukreipiamos realizuoti pagrindinį tikslą – tapti didžiausiu ir pagrindiniu elektromobilių įkrovimo stotelių operatoriumi Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Lietuvoje ir kitose rinkose siūlome pilną elektromobilių įkrovimo infrastruktūros sprendimą, kuris dėl verslo modelio ir naudojamų technologijų yra pritaikytas masinei elektromobilių adaptacijai“, – pranešime cituojamas Simonas Stankus, „Inbalance“ vadovas.

Vienas iš investuotojų – fondas „Contrarian Ventures“ – kovą su klimato kaita išskiria kaip pagrindinę strateginę kryptį.

„Inbalance“ kompetencijų, inovacijų ir verslo modelio visuma visiškai atitinka mūsų strateginę kryptį prisidėti prie CO2 emisijų mažinimo investuojant į technologines kompanijas. Esame įsitikinę, kad bendrovė taps pirmaujančiu žaidėju, formuojančiu elektromobilių įkrovimo ekosistemą ir užtikrinančiu infrastruktūros prieinamumą“, – sako „Contrarian Ventures“ partneris Tomas Kemtys.

Fondo „Coinvest Capital“ direktorės Viktorijos Vaitkevičienės teigimu, infrastruktūros plėtra yra būtina sąlyga, kad elektra varomas transporto priemones pamėgtų vartotojai.

„Transporto sektorius yra vienas didžiausių klimato teršėjų, o tokios kompanijos kaip „Inbalance“ padeda jį transformuoti. Ši investicija mums svarbi ir kaip investuotojams, besiorientuojantiems į aplinkos apsaugos, socialinės atsakomybės ir gerosios valdysenos (ESG) principus atitinkančias kompanijas, ir kaip vartotojams, nekantriai laukiantiems elektromobilių rinkos proveržio“ – teigia V. Vaitkevičienė.

Šiuo metu Europos gatvėmis važinėja 4 mln. elektromobilių, o ketvirtadalis jų – užregistruoti vien šiemet, nurodoma pranešime. Elektromobilių skaičiaus augimas artimiausioje ateityje sukurs iki šiol neregėtą elektros energijos poreikį.

Nuotraukos .

No items found.
KŪB „KOINVESTICINIS FONDAS“
Vilniaus g. 33 (Talent Garden Vilnius), Vilnius
Tel.
El. paštas
Svetainė

Dokumentai

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie dokumentų teikimą.
© KŪB „Koinvesticinis Fondas“. Visos teisės saugomos.
Designed by: Geisleris