Startavo Lietuvos startuolių pagalbos priemonių žemėlapis

2019

Tam, kad startuoliai nepasiklystų priemonių gausoje ir vienoje vietoje rastų visą jiems aktualią informaciją, „Startup Lithuania“ iniciatyva buvo sukurtas startuolių pagalbos priemonių žemėlapis.

Lietuvos startuolių ekosistema sparčiai vystosi – inovatyviųįmonių skaičius šalyje jau viršija 900, o ekosistemą nuolat papildo naujosorganizacijos arba priemonės, kurių pagrindinis tikslias padėti startuoliamsaugti. Tam, kad startuoliai nepasiklystų priemonių gausoje ir vienoje vietojerastų visą jiems aktualią informaciją, „Startup Lithuania“ iniciatyva buvosukurtas startuolių pagalbos priemonių  žemėlapis.

Startuolių pagalbos priemoniųpriemonių žemėlapis, anot „Startup Lithuania“ vadovės Robertos Rudokienės, itinreikalingas įrankis, kuris leis startuoliams taupyti laiką ir išsirinktilabiausiai jų poreikius atitinkančias pagalbos priemones.

„Kasdien konsultuojame įvairiosstadijos startuolius ir pastebime, kad informacija apie startuoliams naudingasorganizacijas ar programas yra sudėtingai pateikiama, o šaltinių gausa neretaiklaidina pagalbos ieškančius inovatyvius verslus. Būtent dėl šios priežastiesnusprendėme sukurti lengvai suprantamą ir patogiai valdomą įrankį, kuris padėsišryškinti kiekvienos priemonės naudą startuoliui, galimybes ir kitą aktualiąpagalbos priemonės informaciją,“ – teigia Roberta Rudokienė.

Startuoliai, ieškantys pagalbos,šiame įrankyje pirmiausia turės pasirinkti jų veiklos stadiją ir programaautomatiškai jiems suformuos organizacijų ir priemonių žemėlapį, pradedant nuovalstybės institucijų siūlomų priemonių, akseleravimo programų, investuotojųsąrašo, iki inkubatorių, bendradarbystės erdvių ar vadinamųjų smėlio dėžių (angl. sandbox).

Inovatyvios įmonės, pasirinkusiosjiems aktualią pagalbos priemonę, galės pamatyti kiekvienos jų aprašymus,pagrindines naudas, sužinoti, kokios veiklos srities startuoliams priemonėskirta, investicijų galimybes bei organizacijų kontaktus.

Šiuo metu, startuoliai žemėlapyjegali rasti net 57 pagalbos priemones, tikimasi, kad šis skaičius nuolat augs.

Daugiau informacijos: https://www.startuplithuania.com/ecosystem/

Nuotraukos .

No items found.
KŪB „KOINVESTICINIS FONDAS“
Vilniaus g. 33 (Talent Garden Vilnius), Vilnius
Tel.
El. paštas
Svetainė

Dokumentai

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie dokumentų teikimą.
© KŪB „Koinvesticinis Fondas“. Visos teisės saugomos.
Designed by: Geisleris