Fondo investicija į elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą plėtojantį startuolį

2020

Rizikos kaptalo fondas „Koinvestiicnis fondas“ kartu su „Contrarian Ventures“ ir verslo angelais investuoja į lietuvišką startuolį „In Balance grid“, kuris plėtoja sumanius elektromobilių įkrovimo sprendimus verslui ir tinklo operatoriams.

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ kartu su „Contrarian Ventures“ ir verslo angelais investuoja į lietuvišką startuolį „In Balance grid“, kuris plėtoja sumanius elektromobilių įkrovimo sprendimus verslui ir tinklo operatoriams.

Bendra investicijos į „In Balance grid“ suma siekia 950 tūkst. EUR. Didžiausią investiciją, 600 tūkst. EUR, į startuolį nukreipė „Koinvesticinis fondas“, kuris investuoja kartu su verslo angelais. Į „In Balance grid“ taip pat investavo „Contrarian Ventures“, vienaragio statusą pasiekusio „Vinted“ bendraįkūrėjas Mantas Mikuckas bei vienas iš verslo angelų Ernestas Petkevičius.

2019 m. įkurtas „In Balance grid“ plėtoja sumanius elektromobilių įkrovimo sprendimus verslui irtinklo operatoriams, pasitelkdamas debesų kompiuterijos programinę įrangą. Inovatyvūs startuolio programiniai sprendimai užtikrina funkcionalumus, kurie bus ypač svarbūs elektromobilių įkrovimo infrastruktūrai ateityje. Tai galimybė balansuoti tinklo pajėgumus, integracija su trečiųjų šalių technine bei programine įranga, mokėjimų sprendimų tiekėjais, bei elektros energijos paklausos valdymas esant dideliam tinklo apkrovimui. Bendrovės įkūrėjai yra Nerijus Šiaulys, Aurimas Pauga ir Simonas Stankus.

„Elektromobilių įkrovimo infrastruktūra bus ypač svarbi, norint pasiekti ES iškeltą tikslą palaipsniui iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos. Todėl vertiname galimybę investuoti į „In Balance grid“ ir tokiu būdu palaikyti jų komandą. Ši investicija yra pirmoji iš mūsų fondo finansinės priemonės Koinvesticinis fondas susisiekimui, kuri skirta transporto plėtrai“, – sako ViktorijaVaitkevičienė, „Koinvesticinio fondo” direktorė.

Ji priduria, kad „Koinvesticinio fondo“ sprendimas investuoti į įmonę nemaža dalimi priklausė ir nuo stiprios kartu investuojančių angelų ir „Contrarian Ventures“ fondo komandos.

„Apie Lietuvos pažangą finansinių technologijų srityje girdėjome visi. Ši sėkmės istorija įkvepia ir skatina mus siekti, kad mūsų šalis lyderiautų ir išmaniosios energetikos sektoriuje. Visame pasaulyje vykstanti energetikos sektoriaus dekarbonizacija ir iliustruoja, kad šiandien dar nišinėmis atrodančios technologijos ir produktai jau artimoje ateityje tapskasdiene buities dalimi. O didžiausiais laimėtojais taps tos įmonės irvalstybės, kurios investicijas į šias ateities technologijas nukreipia jau dabar. Esame įsitikinę, kad būtent jos netolimoje ateityje skaičiuos ne tik finansinę, bet ir ilgalaikę strateginę naudą“, – teigia Contrarian Ventures vykdomasis partneris Rokas Pečiulaitis.

Nuotraukos .

No items found.
KŪB „KOINVESTICINIS FONDAS“
Vilniaus g. 33 (Talent Garden Vilnius), Vilnius
Tel.
El. paštas
Svetainė

Dokumentai

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie dokumentų teikimą.
© KŪB „Koinvesticinis Fondas“. Visos teisės saugomos.
Designed by: Geisleris