top of page

Lietuvos inovatyvių dvigubos paskirties sprendimų įmonių pristatymas "3 Seas Summit & Business Forum" Vilniuje

Atnaujinta: 04-16

"Baltic Sandbox Ventures", bendradarbiaudama su "Coinvest Capital" ir Lietuvos inovacijų agentūra, 2024 m. balandžio 11 d. organizuoja oficialų renginį šalia pagrindinės programos, kuriame bus pristatytos svarbiausios Lietuvos dvejopos paskirties inovacijos, skirtą aukšto lygio 9-ojo Trijų jūrų viršūnių susitikimo ir verslo forumo dalyviams.Lietuvos dvejopos paskirties sektorius šiuo metu nepaprastai sparčiai auga ir tampa vienu iš pagrindinių Lietuvos giliųjų technologijų sektoriaus variklių. Todėl kviečiame pagrindinius vietos verslininkus ir inovatorius, dirbančius šioje svarbioje srityje, pristatyti savo sprendimus tarptautinių aukšto lygio delegacijų nariams.


Forumo dalyviai turės galimybę bendrauti su gynybos ir dvigubos paskirties sprendimų verslininkais mugės stiliaus aplinkoje per vakaro priėmimą renginio patalpose, o pagrindinėje verslo forumo vietoje bus demonstruojama programinė ir techninė įranga.


Forumo tikslas - skatinti viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą, skatinti investicijas ir inovacijas bei stiprinti ryšius Trijų Jūrų ("3Seas") regione. Diskusijose daugiausia dėmesio bus skiriama tvariai ekonomikai, transatlantiniam bendradarbiavimui ir ES asocijuotųjų valstybių, tokių kaip Ukraina ir Moldova, integracijos pastangoms.


Pagrindinės temos - regioninė plėtra, transportas, skaitmeninė infrastruktūra, kibernetinis saugumas, energetinis saugumas ir nulinės technologijos. Renginyje bus sudarytos galimybės užmegzti ryšius ir surengti B2B/B2G susitikimus verslo specialistams ir investuotojams iš 3 jūrų ir kitų šalių.


Susitikime Vilniuje!

Vieta: Viešbutis "Radisson Blu Hotel Lietuva", Vilnius

Renginys skirtas oficialaus verslo forumo dalyviams


Baltic Sandbox Ventures yra rizikos kapitalo fondas, orientuotas į #DeepTech startuolius, įskaitant #DualUse. Sužinokite daugiau: https://balticsandbox.ventures/about-us.html


Coinvest Capital yra suverenus generalistinis rizikos kapitalo fondas, pirmasis ir didžiausias Baltijos šalyse, visiškai akredituotas investuoti į #Defence startuolius, akredituotiems privatiems koinvestuotojams siūlantis dosnias pelno pasidalijimo paskatas. Sužinokite daugiau: https://www.coinvest.lt/lt/co-invest-with-us


Lietuvos inovacijų agentūra yra viešoji įstaiga, kurios tikslas prisidėti prie Lietuvos verslo ekosistemos sėkmės įvairiomis priemonėmis, programomis, konsultacijomis ir renginiais. Sužinokite daugiau: https://inovacijuagentura.lt/?lang=ltKontaktai dėl Lietuvos dvejopo naudojimo sprendimų ekspozicijos:


4 peržiūros0 komentarų

留言


bottom of page