Spausdami “Sutinku”, sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Spauskite Privatumo politika norėdami sužinoti daugiau informacijos.

Fondo
komanda .

Fondo komandą sudaro fondo valdytojai ir nepriklausomi investicinio komiteto nariai. Investicinio komiteto nariai yra atrinkti darbuotojų atrankos įmonės ir veikia kaip nepriklausomi rinkos ekspertai priimant sprendimus dėl investicijų ir jų valdymo bei privačių investuotojų įtraukimo į sąrašą.

Andrius Barštys

Investicinio komiteto pirmininkas

Andrius šiuo metu yra ir UAB „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius. Prieš tai jis buvo AB banko „FINASTA“ Valdybos pirmininkas bei generalinis direktorius ir kitų „FINASTA GRUPĖ“ įmonių valdybos pirmininkas („Finasta“ buvo viena didžiausių investicinės bankininkystės, gerovės valdymo, pensijų fondų ir investicijų valdymo platformoje Baltijos šalyse). Andrius yra patyręs aukščiausio lygio vadovas ir investavimo profesionalas, turintis daugiau nei 20-ties metų patirtį kapitalo rinkoje, turto valdymo ir nekilnojamojo turto srityse.

Edvinas Vosylius

INVESTICINIO KOMITETO NARYS

Edvinas yra sukaupęs daugiau nei 12 metų tarptautinio verslo plėtros patirtį, pastaruosius 6 metus orientuodamasis išimtinai į startuolių segmentą. Šiuo metu jis yra CSO švedų startuolyje „Favro“. Anksčiau, kaip pardavimų vadovas, padėjovienam greičiausiai augančių Lietuvos startuolių „Whatagraph“ išsiplėsti į JAV, Kanados ir Australijos rinkas. Iki tol Edvinas buvo pirmojo lietuviško korporatyvinio rizikos kapitalo fondo valdytojas SBA Grupėje. Edvinas, eidamas „Deeper“ EMEA regiono vadovo pareigas, padėjo įmonei plėstis į 55 šalis ir per 4 metus išaugti nuo 200 tūkst. EUR iki 10 mln. EUR. Edvinas taip pat yra buvęs mentorius įvairiuose startuolių akseleratoriuose bei verslo plėtros ir lėšų pritraukimo klausimais konsultavo daugiau nei 20 startuolių.

Giedrius Martusevičius

Investicinio komiteto narys

Giedrius turi ilgalaikę tarptautinę („Philips“, „Samsung“, „Nespresso“) patirtį kuriant plataus vartojimo elektroninių prekių pardavimo ir rinkodaros strategijas Baltijos, Izraelio, Centrinės Azijos ir Kaukazo regionuose. Taip pat yra investavęs į keletą naujų įmonių ir buvo atsakingas už derybas dėl patentų su pasauline daugianacionaline kompanija ir patentų technologijų komercializavimą. Giedrius puikiai derina investuotojo ir verslininko įgūdžius, kad pasiektų greitus ir teigiamus rezultatus.

Matas Ramanauskas

Investicijų analitikas

Matas yra sukaupęs darbinės finansų analizės patirties įmonės finansų, tarptautiniu pavedimų bei kriptovaliutų srityse. Prieš prisijungdamas prie „CoInvest Capital“ Matas dirbo KPMG sandorių konsultacijų padalinyje, kriptovaliutų startuolyje H-Finance bei TransferGo.

Paulius Uziela

Investicijų vadovas

Paulius turi sukaupęs ilgametę patirtį investicijų pritraukimo ir M&A srityse. Prieš prisijungdamas prie „CoInvest Capital“ Paulius dirbo DNB banko finansų rinkų padalinyje ir „Deloitte“ įmonės finansinių konsultacijų skyriuje.

Viktorija Trimbel

Direktorė

Viktorija Trimbel turi ilgametę patirtį Lietuvos bei aplinkinių šalių finansų ir M&A rinkose, kapitalo pritraukimo sandoriuose ir įmonių valdysenoje. Viktorija taip pat yra Kapitalo rinkų Tarybos narė ir Baltic Institute of Corporate Governance Valdysenos politikos grupės vadovė Lietuvai, tris pastaruosius metus buvo nepriklausoma INVEGA valdybos narė. V. Trimbel yra įgijusi ekonomikos magistro ekvivalento išsilavinimą su pagyrimais Vilniaus universitete, išlaikiusi 2 CFA lygius ir stažavusis Notre Dame Universitete bei Wharton Verslo mokykloje Pensilvanijos Universitete (JAV). 

KŪB „KOINVESTICINIS FONDAS“
Vilniaus g. 33 (Talent Garden Vilnius), Vilnius
Tel.
El. paštas
Svetainė

Dokumentai

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie dokumentų teikimą.
© KŪB „Koinvesticinis Fondas“. Visos teisės saugomos.
Designed by: Geisleris