Spausdami “Sutinku”, sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Spauskite Privatumo politika norėdami sužinoti daugiau informacijos.

Fondo
komanda .

Fondo komandą sudaro fondo valdytojo darbuotojai ir nepriklausomi investicinio komiteto nariai. Investicinio komiteto nariai yra atrinkti darbuotojų atrankos įmonės ir veikia kaip nepriklausomi rinkos ekspertai priimant sprendimus dėl investicijų ir jų valdymo bei privačių investuotojų įtraukimo į sąrašą.

Andrius Barštys

Investicinio komiteto pirmininkas

Andrius šiuo metu yra ir UAB „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius. Prieš tai jis buvo AB banko „FINASTA“ Valdybos pirmininkas bei generalinis direktorius ir kitų „FINASTA GRUPĖ“ įmonių valdybos pirmininkas („Finasta“ buvo viena didžiausių investicinės bankininkystės, gerovės valdymo, pensijų fondų ir investicijų valdymo platformoje Baltijos šalyse). Andrius yra patyręs aukščiausio lygio vadovas ir investavimo profesionalas, turintis daugiau nei 20-ties metų patirtį kapitalo rinkoje, turto valdymo ir nekilnojamojo turto srityse.

Edvinas Vosylius

INVESTICINIO KOMITETO NARYS

Edvinas yra sukaupęs daugiau nei 12 metų tarptautinio verslo plėtros patirtį, pastaruosius 6 metus orientuodamasis išimtinai į startuolių segmentą. Šiuo metu jis, kaip pardavimų vadovas, padeda vienam greičiausiai augančių Lietuvos startuolių „Whatagraph“ išsiplėsti į JAV, Kanados ir Australijos rinkas. Iki tol Edvinas buvo pirmojo lietuviško korporatyvinio rizikos kapitalo fondo valdytojas SBA Grupėje. Edvinas, eidamas „Deeper“ EMEA regiono vadovo pareigas, padėjo įmonei plėstis į 55 šalis ir per 4 metus išaugti nuo 200 tūkst. EUR iki 10 mln. EUR bei patekti į tokius pasaulinius tinklus kaip „Apple“, „Decathlon“, „Argos“, „Virgin“ ir daugelį kitų. Edvinas taip pat yra buvęs mentorius įvairiuose startuolių akseleratoriuose bei verslo plėtros ir lėšų pritraukimo klausimais konsultavo daugiau nei 20 startuolių.

Giedrius Martusevičius

Investicinio komiteto narys

Giedrius turi ilgalaikę tarptautinę („Philips“, „Samsung“, „Nespresso“) patirtį kuriant plataus vartojimo elektroninių prekių pardavimo ir rinkodaros strategijas Baltijos, Izraelio, Centrinės Azijos ir Kaukazo regionuose. Taip pat yra investavęs į keletą naujų įmonių ir buvo atsakingas už derybas dėl patentų su pasauline daugianacionaline kompanija ir patentų technologijų komercializavimą. Giedrius puikiai derina investuotojo ir verslininko įgūdžius, kad pasiektų greitus ir teigiamus rezultatus.

Jonas Vitkauskas

Analitikas

Jonas yra „CoInvest Capital“ invesiticijų analitikas. Prieš prisijungdamas prie fondo komandos, Jonas ėjo įvairias pareigas PwC ir LCKU finansų, audito ir kredito analizės srityse.

Paulius Uziela

Investicijų vadovas

Paulius turi sukaupęs ilgametę patirtį investicijų pritraukimo ir M&A srityse. Prieš prisijungdamas prie Koinvesticinio fondo Paulius dirbo DNB banko finansų rinkų padalinyje ir „Deloitte“ įmonės finansinių konsultacijų skyriuje.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė

Viktorija turi daugiau nei 13 metų patirtį finansų sektoriuje, įskaitant verslo finansavimą, konsultavimą ir rizikos kapitalo fondų valdytojų atranką bei priežiūrą. Paskutinius penkerius metus ji buvo atsakinga už privataus ir rizikos kapitalo fondų fondų valdymą INVEGOJE kartu su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku bei Europos investicijų fondu. Viktorija šiuo metu taip pat eina Europos rizikos kapitalo fondų investuotojų tinklo pirmininkės pareigas ir yra LitBAN valdybos narė.

KŪB „KOINVESTICINIS FONDAS“
Vilniaus g. 33 (Talent Garden Vilnius), Vilnius
Tel.
El. paštas
Svetainė

Dokumentai

Sužinokite visą reikiamą informaciją apie dokumentų teikimą.
© KŪB „Koinvesticinis Fondas“. Visos teisės saugomos.
Designed by: Geisleris